Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
МХП Косюка стежить за емоціями працівників

МХП Косюка стежить за емоціями працівників

Якщо нещасливим не вдається підняти моральний дух, їх звільняють

МХП Косюка стежить за емоціями працівників
Юрій Косюк
Фото УНІАН

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» з метою підвищення продуктивності праці ввів моніторинг емоцій співробітників, повідомив Інтерфакс з посиланням на главу правління компанії Юрія Косюка.

«Ми моніторимо емоції. Всі знаходяться під камерами... За 70 пунктам відкалібровуваємо емоції. Дивимося за щасливими і нещасними», – сказав Косюк, наголосивши, що щасливі працівники працюють продуктивніше.

За його словами, з нещасливими ретельно працюють психологи та співробітники HR, намагаючись щось запропонувати цим людям для виправлення ситуації, але в разі відсутності змін цих людей зміщують.

Косюк навів два приклади. Під час спостереження компанія зафіксувала, що один з працівників протягом півроку почав гладшати. Після спілкування виявилося, що щастя для нього «поїсти і все», що свідчило про його демотивованість. Відтак, працівника замінили іншим, хто б міг досягнути більшого на даній посаді. Інший приклад показав, що перевівши одного зі співробітників на іншу посаду, значно підвищилася ефективність його самого і його колишніх підлеглих.

Нагадаємо: МХП у III кварталі одержав $48 млн чистого збитку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті