Четверо міністрів з кабінету Мей подали у відставку на знак протесту проти її політики

Четверо міністрів з кабінету Мей подали у відставку на знак протесту проти її політики

Вони вважають угоду щодо Brexit провальною

Четверо міністрів з кабінету Мей подали у відставку на знак протесту проти її політики
фото Shutterstock

Одночасно кілька міністрів із уряду прем’єр-міністра Британії Терези Мей подали у відставку на знак протесту проти схваленої напередодні угоди стосовно умов, на яких країна вийде з Євросоюзу, повідомляє Reuters.

У відставку подали міністр з питань Brexit Домінік Рааб, а також міністр праці та пенсій Естер Маквей, заявивши, що не можуть підтримати цю угоду.

Крім цього, у відставку пішов молодший міністр у справах Північної Ірландії Шайлеш Вара і молодший міністр з питань Brexit Суелла Брейверман.

Це сталося наступного дня після того, як Мей після 5-годинних гарячих дискусій оголосила, що кабінет міністрів схвалив проект угоди про вихід Сполученого Королівства з Євросоюзу.

Тепер потрібно, щоб цю попередню угоду підтримав парламент, однак, за даними Reuters, Мей не має в ньому більшості, а депутати навіть з очолюваної нею Консервативної партії заявляють, що за угоду голосувати не будуть.

Незважаючи на низку відставок, Мей продовжила відстоювати свою позицію у виступі перед парламентом.

«Вибір очевидний: ми можемо вийти з ЄС без угоди, можемо поставити під загрозу сам Brexit, або ми можемо згуртуватися і підтримати найоптимальніший варіант угоди, який можна узгодити», – сказала вона.

Станом на 12.00 за Києвом фунт стерлінгів втратив 1,49% до долара і 1,31% до євро на тлі відставки міністрів.

Раніше Борис Джонсон пішов у відставку з поста міністра британського МЗС через протиріччя з Мей, а разом з ним – іще кілька міністрів.

Також повідомлялося, що британські парламентарі всерйоз обговорюють можливість відставки Терези Мей, для цього їм потрібно 48 заяв.

Brexit повинен відбутися 29 березня 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло