Рада МСФЗ відклала до 2022 року реалізацію нових стандартів фінзвітності для страховиків IFRS 17

Рада МСФЗ відклала до 2022 року реалізацію нових стандартів фінзвітності для страховиків IFRS 17

У відповідь на прохання страхових і перестрахувальних компаній

Рада МСФЗ відклала до 2022 року реалізацію нових стандартів фінзвітності для страховиків IFRS 17
Фото: Shutterstock

Рада з Міжнародних стандартів фінансової звітності (IASB) прийняв рішення відкласти до 1 січня 2022 року реалізацію нового Міжнародного стандарту фінансової звітності (IFRS 17), дотримуючись рекомендацій фінансових органів і у відповідь на прохання страхових і перестрахувальних компаній, повідомляє інтернет-ресурс УкрСтрахування.

Це рішення позитивно позначиться на готовності компаній до переходу на нові стандарти звітності, оскільки надасть додатковий час для проведення необхідних підготовчих процедур. Втім, фахівці страхового ринку закликають колег не зупинятися на досягнутому і продовжувати діяти відповідно до плану по переходу на МСФЗ 17.

«Наше послання страховикам полягає в тому, щоб не зупинятися. Якщо ви ще не почали, переходите. Стояти на місці – значить відстати», – прокоментував рішення IASB Алекс Бертолотті, лідер IFRS17 в PwC.

Раніше страхові асоціації закликали перенести термін МСФЗ 17. У свою чергу, найбільші аналітичні компанії Moody's Analytics і PwC пропонували надати допомогу страховикам при переході на нові стандарти.

Нагадаємо: з 9 листопада 2018 року страховики повинні інформувати Нацкомфінпослуг про операції з активами, які мали місце в звітному періоді і привели до зміни їх обсягів або структури на 10%, зокрема про вид, цілі здійснення угоди, обсяги операції, реквізити і предмет відповідного договору, а також про контрагента.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло