У КНДР відбулось випробування нової високотехнологічної тактичної зброї – місцеві ЗМІ

У КНДР відбулось випробування нової високотехнологічної тактичної зброї – місцеві ЗМІ

«Сучасна зброя» має на меті «повністю захистити територію» Північної Кореї та зміцнити народну армію країни

У КНДР відбулось випробування нової високотехнологічної тактичної зброї – місцеві ЗМІ
фото Shutterstock

В Північній Кореї відбулись випробування нової високотехнологічної тактичної зброї. Про це повідомляє Yonhap із посиланням на державні ЗМІ КНДР.

Корейська Національна радіостанція повідомила, що північнокорейський лідер Кім Чен Ин відвідав випробувальний полігон в Національному інституті оборони та самостійно перевірив процес перевірки не вказаної нової тактичної зброї.

«Сучасна зброя, яку було давно розроблено під керівництвом нашої партії, має на меті повністю захистити нашу територію та значно покращити бойову міць нашої народної армії, – йдеться в повідомленні. – Тестування високотехнологічної тактичної зброї було успішним та досягло усіх показників потужності, передбачених проектуванням».

ЗМІ КНДР також зазначають, що Кім Чен Ин похвалив вчених та заявив, що вони зробили чергове досягнення, назвавши його успішне випробування новим кроком до укріплення національного потенціалу оборони.

Державні ЗМІ не вказали, який тип зброї випробовувався, але це стало першим випробуванням зброї в КНДР з 2017 року.

Нагадаємо: днями стало відомо, що експерти з Вашингтонського центру стратегічних та міжнародних досліджень повідомили, що КНДР має та приховує від 13 до 20 секретних військових баз, на яких можна використовувати усі класи балістичних ракет.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті