КМДА: Київ отримав представництво Smart City у США

КМДА: Київ отримав представництво Smart City у США

Команда Accelerator визначатиме найкращі ідеї для їх втілення в інфраструктурі Києва

КМДА: Київ отримав представництво Smart City у США
Фото: pixabay.com

Представництво «розумного міста» – Kyiv Smart City Accelerator, відкрилось у Кремнієвій долині (США) у рамках інноваційного саміту, йдеться у повідомленні на сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Як зазначається, заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян взяв участь у режимі відеоконференції до церемонії його відкриття.

«Я переконаний, що ця ініціатива викличе нову хвилю бізнес-проектів, від появи яких виграє місто. Accelerator надасть зелене світло найкращим проектам, а київська влада сприятиме їх найшвидшому втіленню у системі «розумного міста», – цитує прес-служба КМДА Давтяна.

Згідно із повідомленням, Accelerator забезпечить стартапам та розробникам інноваційних громадських продуктів доступ до інфраструктури, даних, систем та інших ресурсів Києва, де проживає близько 4 млн мешканців. Команда акселератора визначатиме та перевірятиме найкращі та найінноваційніші ідеї, задля втілення яких в інформаційно-цифрову інфраструктуру міста акселератор також залучатиме інвестиції.

Раніше, економісти в своїх прогнозах на майбутнє радили не захоплюватися автоматизацією, оскільки це приведе до зникнення кваліфікованих кадрів.

Про те, чому Smart Cities та Smart Homes є однією з найпривабливіших сфер для роботи та що потрібно знати, аби стати спеціалістом у цій галузі,читайте у матеріалі Mind «Галузі майбутнього: «розумні» міста та будинки».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло