До кінця цього року у Києві налічуватиметься майже 12 500 сучасних LED-світильників

До кінця цього року у Києві налічуватиметься майже 12 500 сучасних LED-світильників

Цьогоріч на заміну мереж освітлення з міського бюджету було виділено 304 млн грн

До кінця цього року у Києві налічуватиметься майже 12 500 сучасних LED-світильників
Фото: pixabay.com

До кінця цього року у Києві налічуватиметься майже 12 500 сучасних LED-світильників. Про це повідомив перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Іван Шпильовий, передає офіційний портал Києва.

«Модернізація мереж зовнішнього освітлення – це передусім безпекова складова. Встановлюють сучасне LED-освітлення на низці об’єктів, включаючи вулиці, бульвари, шосе, прибудинкові території, парки та бульвари столиці. Наша мета – протягом 5-6 років змінити всі світильники у столиці на сучасне LED-освітлення», –повідомив він.

Цьогоріч на заміну мереж освітлення з міського бюджету було виділено 304 млн грн. Наразі формується план та відповідне фінансування щодо заміни освітлення на інших об’єктах у 2019 році.

Сучасне освітлення дає змогу економити на електроенергії в столиці 30-50% бюджетних коштів на рік. LED-світильники не містять ртуті та не завдають шкоди екології.

Раніше повідомлялось, що компанія ДТЕК ЕСКО профінансувала і виконала «під ключ» установку 650-ти нових LED-світильників замість старих ламп розжарювання і люмінесцентних, а також замінила 6 км кабельних мереж на Павлоградській центральній збагачувальній фабриці.

Разом з цим, польська компанія шукає українських виробників або постачальників спеціальних алюмінієвих профілів та світлодіодних ламп (LED) і компонентів за конкурентоспроможною ціною та з інноваційним дизайном на умовах виробничої угоди.

Про те як бути з проблемою регулювання та відповідальності «зелених» енергетиків, читайте в матеріалі Mind «Зелена пастка: чому українцям доведеться додатково платити за наявність відновлюваної енергії».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло