Захворіло у світі
13,494,771
Померло у світі
582,547
Вилікувалось у світі
7,522,147
Захворіло в Україні
55,607
Померло в Україні
1,427
Вилікувалось в Україні
28,131
Станція «Бориспіль-аеропорт» отримала навіс над платформою

Станція «Бориспіль-аеропорт» отримала навіс над платформою

Роботи з накриття переходу між залізничною станцією і терміналом D тривають

Станція «Бориспіль-аеропорт» отримала навіс над платформою
Фото twitter.com/VGroysman

Станція «Бориспіль-аеропорт», яка буде приймати рейкобуси, що прибувають з Центрального залізничного вокзалу Києва, вже практично готова до запуску в експлуатацію, передає ЦТС.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник правового департаменту в ДТЕК ВДЕ Іван Лях і розмістив відповідну фотографію станції.

Станція «Бориспіль-аеропорт» отримала навіс над платформою
Фото: Facebook/Ivan Lyakh

«Прогулявся до станції «Київ Бориспіль Експрес». Там уже цілий Кінгс-Крос звели. Бачив повністю закриту платформу. Думаю, запустять електричку (на маршруті будуть працювати дизельні потяги. – ЦТС) на тижні», – поділився він своїми враженнями від побаченого.

Доброе авиационное утро! С лета не попадал на пиковое утреннее время вылетов в Борисполе (KBP). Сегодня вылет в 10:00....

Опубликовано Ivan Lyakh Суббота, 17 ноября 2018 г.

Як зазначає видання, судячи з наведеної фотографії, все ще ведуться роботи з накриття переходу між залізничною станцією і терміналом D – на фото праворуч видно арки майбутнього переходу. Як раніше інформував прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, перехід між залізничними платформами і терміналом аеропорту буде критим.

Як неодноразово заявлялося, відкриття залізничного сполучення між столицею України та її головними повітряними воротами має відбутися вже до кінця листопада.

У жовтні «Укрзалізниця» закінчила процедуру офіційного затвердження назви залізничної станції, яка будується біля аеропорту. Вона буде називатися «Бориспіль-аеропорт». Пізніше, за голосуванням користувачів соцмережі була затверджена назва експресу.

Крім того, в ПрАТ УЗ відзначили, що тільки за перший рік роботи експреса планують перевезти 30% пасажирів аеропорту Бориспіль, що має скласти понад 3 млн осіб. Надалі «Укрзалізниця» очікує зростання пасажиропотоку до більш ніж 4 млн пасажирів на рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті