Оновлено : Ryanair планує інвестувати в Україну близько 1,5 млрд євро

Оновлено: Ryanair планує інвестувати в Україну близько 1,5 млрд євро

Авіакомпанія планує відкрити 5 нових рейсів з України

<b>Оновлено</b>: Ryanair планує інвестувати в Україну близько 1,5 млрд євро
Фото: pixabay.com

У найближчі роки ірландський лоукостер Ryanair планує інвестувати в Україну близько 1,5 млрд євро. Про це повідомив  прес-секретар президента Петра Порошенка Святослав Цеголко на своїй сторінці в Twitter.

Разом з цим, президент Петро Порошенко повідомив, що що лоукостер відкриє нові авіарейси з України, а вартість квитків на них становитиме 5 євро. Наразі на сайті найдешевша вартість квитка становить 9,99 євро

Оновлено: як підтвердив комерційний директор авіакомпанії Девід О'Брайен на прес-конференції в Міністерстві інфраструктури України у вівторок, Ryanair у 2019 році планує здійснювати рейси в Афіни (Греція), Дублін (Ірландія), Манчестер (Великобританія), Софію (Болгарія), Пафос (Кіпр) по 2рази в тиждень, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Всього у 2019 році ми плануємо літати з України в 11 країн за 22 напрямками, 5 з яких – нові», – заявив Д.О'Брайен.

Він також зазначив, що за підсумками 2019 року компанія планує перевезти понад 1 млн пасажирів – близько 225 000 зі Львова та близько 800 000 з Києва.

Нагадаємо: ірландський авіаперевізник Ryanair почав літати з України з 3 вересня цього року.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло