Український OLX змінив гендиректора

Український OLX змінив гендиректора

Ним стала Катерина Онищенко, яка протягом 5 років керувала маркетинговими ініціативами в трьох країнах

Український OLX змінив гендиректора
Фото: Facebook/Olx

Позицію директора з жовтня 2018 року займає Катерина Онищенко, повідомляє Ліга із посиланням на інформацію компанії. 

Як зазначається, Сергій Гапоченко, який раніше очолював OLX в Україні та Центральній Азії, призначений генеральним менеджером регіону OLX Group в Європі і Центральній Азії, до якого, крім України, Казахстану і Узбекистану, приєдналися Румунія, Португалія, Болгарія і Боснія.

Катерина Онищенко приєдналася до команди OLX Україна і Центральна Азія у 2013 році як директор з маркетингу. Протягом п'яти років вона успішно керувала маркетинговими ініціативами в трьох країнах. Серед найяскравіших проектів – ребрендинг Slando в OLX в Україні та Казахстані, запуск масштабної медіа-підтримки в Узбекистані, промо кампанії послуги «OLX Доставка» та ін.

Український OLX змінив гендиректора
Катерина Онищенко
Фото: Facebook/Kateryna Onyshchenko

З квітня 2018 року вона відповідала в тому числі й за розвиток бізнес-вертикалей майданчику, де основний фокус спрямований на просування категорій «Нерухомість» і «Робота».

Про те, яким був грошовий обсяг угод приватних продавців у 2017 році, читайте у матеріалі Mind «Локальний e-commerce: чим українці торгують у мережі».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло