Лідером найбільшого ринку смартфонів у світі став не Huawei і навіть не Apple

Лідером найбільшого ринку смартфонів у світі став не Huawei і навіть не Apple

Очолити китайський ринок смартфонів вдалось компанії Vivo

Лідером найбільшого ринку смартфонів у світі став не Huawei і навіть не Apple
фото www.vivo.com

Лідером за кількістю проданих смартфонів на ринку Китаю, який є найбільшим у світі, за результатами ІІІ кварталу стала компанія Vivo. Про це повідомляє Gizmochina.

Останнє дослідження, яке провели спеціалісти компанії Couterpoint, показало, що загалом компанія Vivo за ІІІ квартал продала 21,6 млн одиниць гаджетів, що становить 19,9% ринку. Зазначається, що річне зростання компанії склало 2%.

Друге місце, із 21,4 млн проданих смартфонів, посіла компанія Oppo. Її доля на ринку склала 19,7%.

Почесне третє місце у Huawei. У Китаї компанії вдалось за останні три місяці продати 15,7 млн одиниць. Цікаво, що експерти виділили суббренд Huawei, компанію Honor, в окремий бренд і його продажі сягнули 13,3 млн смартфонів.

Четверту позицію і падіння на 15% порівняно з минулим роком продемонструвала Xiaomi. У Китаї за ІІІ квартал було куплено 13,1 млн смартфонів цієї компанії, що склало 12% ринку.

Технологічний гігант Apple продемонстрував 17%-е падіння на ринку Китаю і посів лише п’яте місце. Доля компанії склала 7,7% ринку, за звітний період було продано 8,4 млн «айфонів».

Нагадаємо: останні дослідження показали, що китайські бренди, такі як Huawei та Xiaomi, знизили долю Apple на європейському ринку.

Як повідомлялось, за результатами ІІ кварталу на світовому ринку смартфонів лідером залишилась компанія Samsung, а китайській Huawei вдалось потіснити з другого місця Apple. Аналітики передрікали, що трійка лідерів залишиться такою ж самою і за результатами ІІІ кварталу.

Раніше ВВС повідомила, які чотири основні причини спричинили падіння акцій Apple за останні тижні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло