ДФС запровадила перевірку електроного чеку

ДФС запровадила перевірку електроного чеку

Сервіс перегляду чеків доступний у відкритій частині Електронного кабінету ДФС

ДФС запровадила перевірку електроного чеку
Фото: Shutterstock

Державна фіскальна служба (ДФС) запровадила сервіс перегляду чеків,  надісланих реєстраторами розрахункових операцій (РРО, касовими апаратами) до ДФС, у відкритій частині Електронного кабінету на сайті фіскальної служби, йдеться у повідомленні ДФС

Як зазначається, за допомогою цього сервісу усі споживачі можуть оперативно перевірити фактичну передачу електронної копії отриманого фіскального чека до інформаційних баз ДФС.

«За результатами отриманих звернень споживачів про відсутність того чи іншого фіскального чека в інформаційних базах ДФС, органами доходів і зборів проводяться фактичні перевірки суб’єктів господарювання», – зазначають у ДФС. Так, за їх результатами встановлюються порушення вимог чинного законодавства в частині невидачі фіскальних чеків, відсутності на товарах марок акцизного збору, порушення порядку обліку товарних запасів, програмування РРО тощо.

«Звертаємо увагу, що у разі відсутності в інформаційних базах ДФС отриманого на руки фіскального чека у паперовому вигляді, споживачі можуть надіслати до Головних управлінь ДФС в областях та місті Києві відповідне звернення з цього питання для оперативного реагування органами ДФС та вжиття відповідних заходів реагування і припинення порушень вимог чинного законодавства», – наголошують у фіскальній службі.

Нагадаємо: станом на початок листопада до пілотного проекту E-Receipt (електронного чеку) приєдналось уже 100 компаній. Саме стільки компаній почало користуватися новими технологіями РРО за 1,5 місяця.

Раніше у ДФС зазначали про встановлені випадки невідповідності в даних про розрахунки при впровадженні електронного чека.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло