ЦРУ має аудіозапис, на якому принц Мухаммед наказує «втихомирити» Хашоггі

ЦРУ має аудіозапис, на якому принц Мухаммед наказує «втихомирити» Хашоггі

Глава ЦРУ підтвердила наявність такого аудіозапису

ЦРУ має аудіозапис, на якому принц Мухаммед наказує «втихомирити» Хашоггі
фото Anadolu

Центральне розвідувальне управління США має у своєму розпорядженні запис телефонної розмови, під час якої крон-принц Саудівської Аравії Мухаммед ібн Салман наказує «якомога швидше втихомирити Джамала Хашоггі».

Про це в четвер повідомляє Reuters з посиланням на турецький новинний сайт Hurriyet Daily News.

Сайт посилається на відомого турецького журналіста, який підтвердив, що директор ЦРУ Джина Хеспел в жовтні в ході свого візиту в Анкару «сигналізувала», що такий аудіозапис справді існує.

Турецька влада поки що відмовляється оприлюднювати будь-яку інформацію про запис.

Нагадаємо, за інформацією Reuters, 24 жовтня глава ЦРУ Джина Хеспел під час візиту до Туреччини прослухала аудіозапис, зроблений у момент вбивства саудівського журналіста Джамала Хашоггі.

За попередньою інформацією,  ЦРУ має опосередковані докази, що насправді принц Мухаммед замовив убивство саудівського журналіста Хашоггі.

Як повідомлялося, після скандалу з убивством журналіста частина королівської сімʼї виступає проти того, щоб Мухаммед посів трон після свого батька короля Салмана.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло