Верховна Рада призначила нових міністра фінансів та міністра у справах ветеранів

Верховна Рада призначила нових міністра фінансів та міністра у справах ветеранів

Маркарова була виконувачем обов'язків міністра з червня цього року

Верховна Рада призначила нових міністра фінансів та міністра у справах ветеранів
Оксана Маркарова
Фото: facebook/KabminUA

Верховна Рада України у четвер 22 листопада призначила Оксану Маркарову міністром фінансів. За відповідне рішення проголосували 242 народних депутати України.

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман запропонував парламенту затвердити Оксану Маркарову на посаді міністра фінансів України.

Як відомо, Маркарова виконувала обов’язки міністра фінансів після відставки колишнього міністра Олександра Данилюка 7 червня 2018 року. Перед тим, як стати держслужбовцем, пані Маркарова тривалий час працювала в інвестиційній компанії.

Нагадаємо: Данилюк подав у відставку з посади міністра через загострення відносин між ним та прем'єром, викликане відмовою назначати нового заступника міністра. 23 травня Данилюк покинув засідання Кабміну, а сам уряд без нього ухвалив низку рішень стосовно міністерства фінансів.

Також Верховна Рада призначила міністром ще одну жінку: депутат Ірина Фріз стала на чолі Міністерства у справах ветеранів, яке ще належить створити.

До середини листопада в Україні існувала Державна служба з питань ветеранів та учасників АТО, яку переформатували в Держслужбу з питань ветеранів. Премʼєр Гройсман заявив, що це є початком створення відповідного міністерства у складі уряду.

Ірина Фріз – народний депутат, член партії «Блок Петра Порошенка». З 2016 року вона очолює Постійну парламентську делегацію України в НАТО. Раніше Ірина Фріз була прес-секретарем Петра Порошенка.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло