Корейські рітейлери обурені тим, що Apple змушує їх купувати демонстраційні iPhone для магазинів

Корейські рітейлери обурені тим, що Apple змушує їх купувати демонстраційні iPhone для магазинів

Інші виробники смартфонів надають їх безкоштовно

Корейські рітейлери обурені тим, що Apple змушує їх купувати демонстраційні iPhone для магазинів
фото pixabay.com

Група корейських рітейлерів висловила протест проти практики американського технологічного гіганта Apple змушувати їх купувати демонстраційні iPhone для вітрин їхніх магазинів. Про це повідомляє The Investor.

«Зазвичай більшість виробників надають смартфони, необхідні для демонстрації, – йдеться у заяві Асоціації мобільних дистриб'юторів Кореї. – Apple, натомість, змушує рітейлерів купувати усі смартфони, які використовуються для демонстраційних цілей і продавцям доводиться витрачати більше коштів, ніж на продукцію інших виробників».

Також вони заявили, що ця практика сильно вплинула на них за останній час, оскільки Apple випустила одразу кілька нових дорогих моделей iPhone.

В Асоціації також зазначають, що Apple «суворо контролює розташування демонстраційних полиць, а також місць, де розташовують рекламні плакати компанії».

Наразі рітейлери оцінюють суму нанесеної їм шкоди та заявили, що вони подаватимуть судові позови про компанії.

Нагадаємо: новина WSJ про необхідність скорочення виробничих замовлень на нові моделі iPhone через їх низьку популярність обвалила акції Apple та інших технологічних компаній, що спричинило також і падіння фондового ринку.

Як повідомлялось, через проблеми в Apple, виникли проблеми і у найбільшого її постачальника – компанії Foxconn. Тайванська компанія, яка збирає більшість iPhone для корпорації, буде змушена скоротити витрати на 2019 рік на $2,9 млрд та звільнити 10% співробітників.

Пізніше Apple прийняла рішення відновити випуск моделі iPhone X у зв’язку з більш слабким, ніж очікувалось попитом на свої останні моделі iPhone XS та XS Max. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті