Маск розповів про свій «переїзд» на Марс

Маск розповів про свій «переїзд» на Марс

Він планує полетіти туди років через сім на одній зі своїх ракет SpaceX

Маск розповів про свій «переїзд» на Марс
Ілон Маск
фото Y Combinator

Підприємець, винахідник та генеральний директор компаній Tesla, SpaceX та Boring Company Ілон Маск розповів про свої плани полетіти на Марс на одній із своїх ракет. Про це повідомляє Axios із посиланням на HBO.

В інтерв’ю він повідомив, що на 70% впевнений, що здійснить цю подорож.

«Я точно знаю, що робити, – сказав Маск. – Я кажу про переїзд туди».

Хоча деякі експерти називають його слова фантазіями, він переконаний, що політ може відбутись років через сім, а квиток коштуватиме «пару сотень доларів».

Крім того, він заявив, що не вважає політ на Марс способом для багатих втекти від проблем на цій планеті.

«Ймовірність смерті на Марсі є набагато вищою, ніж на Землі, – додав він. – Це буде важко, є високий шанс загинути, але є й можливість трохи погуляти в космічному просторі».

Маск також зазначив, що навіть за умови успішного приземлення «доведеться працювати без упину, щоб збудувати колонію».

«Є багато людей, які піднімаються в гори. Люди весь час гинуть на Евересті. Але їм подобаються гори, це для них виклик», – пояснив Маск.

Нагадаємо: це не вперше Маск говорить про свої амбітні плани колонізувати Марс. Генеральний директор приватної космічної компанії SpaceX Ілон Маск заявив, що міжпланетні рейси на Марс його компанія почне здійснювати в 2019 році.

У той час як Маск «заглядається» на Марс, мільярдер та власник аерокосмічної компанії Blue Origin Джефф Безос має великі плани на Місяць. Він планує створити на супутнику Землі колонію, а також перенести туди важку промисловість. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті