«Укртрансгаз» заявляє про готовність до введення воєнного стану

«Укртрансгаз» заявляє про готовність до введення воєнного стану

Компанія працює у штатному режимі

«Укртрансгаз» заявляє про готовність до введення воєнного стану
Фото: Shutterstock

АТ «Укртрансгаз», яка транспортує природний газ українським споживачам, а також забезпечує транзит її територією, готовий до введення воєнного стану та працює в штатному режимі.

Про це повідомила компанія на сторінці у Facebook.

«На випадок уведення в Україні воєнного стану «Укртрансгаз» також розробив та затвердив мобілізаційний план та план цивільного захисту підприємства. Команда «Укртрансгазу» готова до розгортання усіх можливих сценаріїв подальших подій», – зазначають у компанії.

Укртрансгаз готовий до введення воєнного стану та працює в штатному режимі. Транзит та газопостачання споживачам...

Опубликовано Укртрансгаз Понедельник, 26 ноября 2018 г.

Як зазначається, транзит та газопостачання споживачам України здійснюється в повному обсязі відповідно до замовлень. Усі зобов’язання щодо транзиту до країн ЄС також виконуються в повному обсязі.

Так, з метою забезпечення сталої безперебійної роботи об’єктів газотранспортної системи України, запобігання та своєчасної ліквідації аварій, надзвичайних ситуацій – для кожного об’єкту підвищеної небезпеки «Укртрансгаз» розробив ПЛАСи (Плани локалізації та ліквідації аварійних ситуацій та аварій). Вони визначають дії у разі виникнення аварій та надзвичайних ситуацій на підпорядкованих об’єктах. Згідно цих документів «Укртрансгаз» щоквартально проводить тренування співробітників кожного об’єкту за усіма гіпотетично можливими аварійними ситуаціями та сценаріями.

«Укртрансгаз», 100% якого належить НАК «Нафтогаз України», експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною ємністю 31 млрд куб. м.

Нагадаємо: Президент Петро Порошенко підписав Указ про введення воєнного стану в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті