Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Дилер українського КрАЗу просить російську владу дозволити поставки до РФ запчастин

Дилер українського КрАЗу просить російську владу дозволити поставки до РФ запчастин

Звернення направлено на розгляд в профільні відомства

Дилер українського КрАЗу просить російську владу дозволити поставки до РФ запчастин
Фото autokraz.com.ua

Російський дилер українських вантажних автомобілів «КрАЗ» ТОВ «КРАЗРУС» звернувся до Мінфіну РФ з проханням дозволити компанії працювати з ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ТОВ «Зовнішньоторговельна фірма КрАЗ» «в частині поставки на російський ринок оригінальних запасних частин виробництва ПрАТ «АвтоКрАЗ», повідомляє Інтерфакс.

Як повідомило агентству джерело, знайоме з ситуацією, відповідний лист директор ТОВ «КРАЗРУС» Руслан Брагінський надіслав першому віце-прем'єру, міністру фінансів РФ Антону Сілуанову в середині листопада.

ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ТОВ «Зовнішньоторговельна фірма КрАЗ», які є виробниками та постачальниками вантажних автомобілів марки «КрАЗ» і запасних частин до них, потрапили в список українських підприємств, щодо яких уряд РФ недавно ввела обмежувальні заходи.

Оригінальні запчастини для автомобілів «КрАЗ», які імпортує «КРАЗРУС», в Росії не виробляються, їх відсутність загрожує простоями і збитками в нафтовидобувній, лісової, будівельної та інших галузях, де використовуються ці автомобілі, переказує співрозмовник Інтерфаксу логіку автора листа. Він просить дозволити постачання українських запчастин для «КрАЗів» на російський ринок.

Звернення направлено на розгляд в профільні відомства.

Нагадаємо: ПрАТ «АвтоКрАЗ» (Кременчук Полтавської обл.), єдиний український виробник великовантажних автомобілів, 1 листопада увійшов до списку юридичних осіб, щодо яких урядом РФ були введені санкції. У список також увійшли ТОВ Зовнішньоторговельна фірма «КрАЗ». При цьому в самому «АвтоКрАЗі» в той же день заявили, що компанія з 2014 року не має жодних стосунків з підприємствами РФ – не постачає туди свою продукцію і не купує там комплектуючі та матеріали.

«Говорити про якийсь збиток для підприємства безглуздо, тому що «КрАЗ» давно переорієнтувався на інших вітчизняних і зарубіжних постачальників (компонентів – Mind), а також освоїв окремі позиції на заводах групи. На нашу думку, це невдалий і безрезультатний відповідь на міжнародні санкції проти РФ, спрямований більше на те, щоб кинути тінь на імідж українських підприємств і топ-менеджерів. Реальної загрози або збитку від введення цих санкцій для «КрАЗа» немає і бути не може», – сказав тоді представник компанії.

Про те, як впливають російські санкції на український бізнес, читайте у матеріалі Mind «Без перешкод і обмежень: як український бізнес торгує з Росією».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті