Британські депутати згодні підтримати угоду про Brexit, коли Тереза Мей назве дату своєї відставки

Британські депутати згодні підтримати угоду про Brexit, коли Тереза Мей назве дату своєї відставки

В той час як лідери ЄС ухвалили угоду, британський парламент нею незадоволений

Британські депутати згодні підтримати угоду про Brexit, коли Тереза Мей назве дату своєї відставки
фото pixabay.com

Деякі законодавці заявили, що готові підтримати угоду про Brexit  прем’єр-міністра Британії Терези Мей, коли вона назве дату своєї відставки. Про це повідомляє Reuters із посиланням на видання The Times.

Залишилось всього 4 місяці до того, як Об’єднане Королівство покине склад ЄС, але доля угоди про вихід країни із блоку ще й досі невирішена, оскільки Мей зіштовхнулась із значним супротивом в британському парламенті.

Зазначається, що Мей має 314 активних законодавців-представників Консервативної партії в 650-місній палаті громад. Щоб ратифікувати угоду про вихід їй треба буде приблизно 320 голосів.

«Обіцянка Мей піти у відставку невдовзі після 29 березня допоможе вгамувати Торі, серед яких високопоставлені міністри, які хочуть, щоб Британія наполягали на торговій угоді з ЄС, схожу на ту, що блок має з Канадою, – повідомляє The Times. – Ми знаємо, що майбутні відносини не є обов’язковими. Це значить, що проблема в ній, а не в самій угоді, оскільки угода залишає достатньо гнучкості для наступника (Мей – ред.) для організації технічних рішень щодо кордону з Ірландією та наближенням умов до угоди з Канадою».

Нагадаємо: 25 листопада всі 27 країн-членів ЄС ухвалили угоду про вихід та політичну декларацію про майбутні відносини ЄС та Британії.

 Як повідомлялось, 22 листопада ЄС та Британія узгодили політичну декларацію про майбутні відносини між сторонами після Brexit. Цей документ став додатковим до основної угоди про вихід країни з блоку.

Текст основної угоди було ухвалено представниками країн-членів ЄС та прем’єр-міністром Британії 16 листопада.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло