Захворіло у світі
5,717,575
Померло у світі
356,213
Вилікувалось у світі
2,367,777
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Власники мережі «Цар хліб» запустили новий завод із виробництва замороженого хліба під Києвом

Власники мережі «Цар хліб» запустили новий завод із виробництва замороженого хліба під Києвом

На початку інвестиції склали 15 млн євро, після запуску – перевищать 25 млн євро

Власники мережі «Цар хліб» запустили новий завод із виробництва замороженого хліба під Києвом
Фото: УНІАН

ТОВ «Холдингова компанія «Хлібні інвестиції» – власник мережі «Цар Хліб», відкрив завод Chanta Mount по виробництву заморожених хлібобулочних виробів у селищі Нові Петрівці під Києвом, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на інформацію компанії.

Як зазначається, на початковому етапі сума інвестицій в проект склала 15 млн євро, після введення в експлуатацію всіх необхідних потужностей перевищить 25 млн євро.

«Уже сьогодні Chanta може виробляти майже 30 тонн чіабатти, французьких багетів і інших артізанскіх хлібів на добу. Після установки додаткових ліній потужність зросте до 90 тонн на добу. Таким чином, Chanta Mount стала однією з найбільших компаній такої спеціалізації в Європі», – йдеться у повідомленні.

За даними компанії, головними покупцями зазначених напівфабрикатів є пекарні при супермаркетах і в торгових центрах, міні-пекарні, автозаправки, сектор HoReCa, сервіси доставки їжі в офіси.

Як зазначив засновник компанії Юрій Триндюк, 50% продукції компанія планує реалізовувати в Україні, решту – продавати на експорт.

За даними компанії, завод був побудований з нуля менше ніж за 1,5 року і став 6 підприємством в холдингу. 
Холдинг «Хлібні інвестиції» оцінює свою частку на українському ринку хлібобулочних виробів в 8%, займає третє місце серед найбільших хлібних підприємств. Випускає близько 132 000 тонн продукції на рік.

До складу холдингу «Хлібні інвестиції» входять ПAO «Теремно Хліб» (Волинська обл.), ТОВ «Бердичівський хлібозавод» (Житомирська обл.), ПАТ «Чернівецький хлібокомбінат» (Чернівці), «Перший столичний хлібозавод» (Київ), ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат»  (Івано-Франківськ) та ТОВ «Чанта Маунт» (с.Старі Петрівці Київської обл.). Також до холдингу входить мережа фірмових магазинів «Цар Хліб».

Нагадаємо, зовнішньоторговельний обіг продукції агропромислового комплексу за результатами січня-вересня 2018 року досяг $16,8 млрд, а український експорт становить $12,9 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті