Ізраїльський стартап виготовлятиме веганське, кошерне штучне м’ясо

Ізраїльський стартап виготовлятиме веганське, кошерне штучне м’ясо

Зазначається, що структура штучного м’яса відтворює структуру натурального

Ізраїльський стартап виготовлятиме веганське, кошерне штучне м’ясо
фото pixabay.com

Ізраїльський стартап Jet Eat пообіцяв еволюцію на ринку продовольства, розробивши метод 3D-друку м’яса з рослинних компонентів. Про це повідомляє 3D Print.

Зазначається, що Jet Eat було засновано Ешхаром Беном Шитрітом, колишнім м’ясником, який вирішив використати  свої знання в області 3D-друку, щоб створити вегетаріанську їжу.

Керівництво стартапу заявило, що текстура штучного м’яса повністю повторюватиме м’ясну. Для цього було сконструйовано спеціальний 3D-принтер.

«Ми з точністю відтворили цю структуру і за допомогою 3D-друку створили складну матрицю на основі рослинних компонентів», – заявив очільник Jet Eat Ешхан Бен Шитріт.

Jet Eat розробляє свою продукцію разом з Ізраїльським технологічним інститутом, наразі в компанії нараховується 5 осіб. 

«Ізраїль є батьківщиною для інновацій в області тривимірного друку та цифрового друку і є справжнім експертом в галузі використання технологій для вирішення проблем звичайних ринків, – сказав він. Наразі цифровий друк використовується в різних галузях починаючи від органів та закінчуючи стоматологією, і я вважаю, що в умовах все більш цифрового світу його можна застосовувати до їжі. М’ясо характеризується чотирма компонентами: м’язовою тканиною, жировою про слойкою між нею, міоглобіном та з’єднувальною тканиною. ”, – пояснив він.

Нагадаємо: продуктовий стартап Just в Сан-Франциско вирощує справжнє куряче м'ясо в лабораторії. Смаковими якостями воно не поступається традиційній курятині. І навіть навпаки – значно мʼякше і ніжніше, до того ж не містить антибіотиків, якими зазвичай на фермах шпигують курей для вбивання інфекцій.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло