Росія перекрила доступ в Азовське море 18-ти кораблям – Куць
Дії РФ ведуть до значних економічних збитків для України

Україна несе великі збитки внаслідок блокування Росією Бердянського і Маріупольського портів. Станом на сьогодні в Азовське море не можуть увійти 18 торгових суден, їх не пропускає Росія.
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць під час зустрічі з депутатами парламенту Чеської Республіки.
«Чехія буде використовувати усі дипломатичні важелі впливу, щоб сприяти розблокуванню Азовського моря та відновленню миру й територіальної цілісності України», – цитує він чеського депутата Павела Жачека.
Україна несе великі збитки внаслідок блокування Росією Бердянського та Маріупольського портів. На сьогоднішній день за...
Опубліковано Олександр Куць Середа, 28 листопад 2018 р.
За його словами, Чехія підтримує Україну в прагненні відновити свої кордони і засуджує агресивні дії Росії, що анексувала Крим, окупувала частину Донеччини й Луганщини та вдається до загострення ситуації на Азовському і Чорному морях.
Нагадаємо, 25 листопада Росія застосувала зброю в Азовському морі проти українських катерів. Після виходу з Керченської протоки катери прикордонної служби ФСБ РФ відкрили вогонь по трьох українських кораблях. Всі три кораблі були виведені з ладу і захоплені агресором разом з екіпажем. Серед українських моряків – троє поранених.
В МЗС РФ звинуватили Україну в ескалації конфлікту в Азовському морі і заявили, що це «ретельно спланована Україною провокація» і «створення приводу для введення санкцій проти Росії».
Як повідомлялося сьогодні, Росія заявила, що найближчим часом розмістить у Криму протиракетні комплекси С-400.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].