ЗМІ дізнались, як Трамп відповів на головні запитання Мюллера

ЗМІ дізнались, як Трамп відповів на головні запитання Мюллера

Відповіді президента співпали з його публічними заявами, втім, якщо виявиться, що вони неправдиві, Трампа чекатиме кримінальна відповідальність

ЗМІ дізнались, як Трамп відповів на головні запитання Мюллера
Дональд Трамп
фото Shutterstock

Телеканал CNN дізнався, як президент США Дональд Трамп відповів на питання, які йому поставив спецпрокурор Роберт Мюллер, що веде розслідування щодо втручання РФ у вибори 2016 року в Сполучених Штатах та ймовірної змови Трампа з російською стороною.

Джерела описали відповіді президента, не вказуючи прямих цитат.

Два питання – зв’язок з WikiLeaks та зустріч в Trump Tower, під час якої представникам команди Трампа був запропонований компромат на Хілларі Клінтон – є вирішальними для справи Мюллера. Судячи з інформації, яку надали джерела, відповіді Трампа повністю співпали з його публічними заявами.

Трамп заявив, що не отримував жодної інформації про контакти свого екс-радника Роджера Стоуна з організацією WikiLeaks, яка опублікувала внутрішню переписку Національного комітету Демократичної партії у 2016. Також він повідомив, що не знав заздалегідь про зустріч свого зятя Джареда Кушнера та його сина із російським адвокатом Наталією Весельницькою.

Телеканал підкреслює, що письмові відповіді можуть стати предметом кримінальної відповідальності, якщо вони не відповідатимуть дійсності.

Нагадаємо: на початку вересня спецпрокурор США Роберт Мюллер дещо послабив свої вимоги та погодився прийняти від президента Дональда Трампа свідчення в письмовому вигляді на питання щодо втручання РФ в американські вибори 2016 року.

Як повідомлялось, на початку серпня адвокати Трампа вчергове не погодились на умови, на яких спецпрокурор Мюллер запропонував провести допит президента. Захист Трампа наполягав на допиті «у вузькому форматі», не торкаючись питань ймовірного перешкоджання ним розслідуванню.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло