Захворіло у світі
5,559,130
Померло у світі
348,610
Вилікувалось у світі
2,277,087
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
Працівники Amazon в Іспанії та Німеччині оголосили страйк у «чорну п’ятницю»

Працівники Amazon в Іспанії та Німеччині оголосили страйк у «чорну п’ятницю»

Користуючись нагодою, вони вимагають підвищення зарплати та соціальних пільг

Працівники Amazon в Іспанії та Німеччині оголосили страйк у «чорну п’ятницю»
фото pixabay.com

Співробітники логістичних центрів Amazon в Німеччині та Іспанії оголосили страйк в «чорну п'ятницю», передає Reuters. Працівники вимагають підвищення заробітної плати і покращення умов трудових договорів. Страйк триватиме 24 години і звершиться опівночі п’ятниці.

«Починається період сплеску активності, який припадає на кінець року – це найбільш нервовий час для співробітників, – сказала представник німецької профспілки Мехтільд Міддеке. – Тому вони повинні бути в центрі уваги. А особливо в «чорну п’ятницю».

Участь у страйку в Німеччині беруть близько 620 працівників підприємств в Бад-Херсфельді і Райнберзі, проте більшість співробітників продовжують працювати і страйки не впливають на процес обслуговування клієнтів, заявило представництво Amazon в Німеччині. У керівництві Amazon стверджують, що пропонують працівникам конкурентоспроможну зарплату і всеосяжні пільги.

Співробітники найбільшого складу Amazon в Іспанії вийшли на страйк в п'ятницю і продовжать його в суботу. За даними профспілок, участь в ньому беруть від 85% до 90% персоналу.

Між тим представництво Amazon в Іспанії повідомило, що ці дані не відповідають дійсності і що більшість співробітників продовжують роботу.

«Чорна п’ятниця» зазвичай знаменує початок сезону святкового шопінгу, тому в цей день більшість рітейлерів пропонують покупцям «шалені» знижки, і в торгових точках спостерігається ажіотаж і купівельний бум.

Нагадаємо: нещодавно керівництво Amazon розкритикували за жадібність: хоча зарплати працівникам підвищили, але натомість відібрали в них бонуси на більшу суму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті