«Укрзалізниця» скоротила частоту рейсів рейкобусу до аеропорту Бориспіль

«Укрзалізниця» скоротила частоту рейсів рейкобусу до аеропорту Бориспіль

Відтепер і до 9 грудня експрес виконуватиме 21 рейс на добу замість 30

«Укрзалізниця» скоротила частоту рейсів рейкобусу до аеропорту Бориспіль
Фото: Facebook/Кравцов

АТ «Укрзалізниця» скоротило добову частотність курсування залізничного експреса зі столичного Залізничного вокзалу до Міжнародного аеропорту Бориспіль з 30 до 21 рейса на добу в обох напрямках. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на зміни в розкладі на сайті перевізника.

У результаті цього інтервал руху експресів вночі (з 22:52 по 05:00) збільшено до 2 годин, в решту часу становить близько однієї години.

У той же час з 9 грудня на сайті перевізника є розклад з 30 рейсами на добу в обох напрямках.

Нагадаємо: «Укрзалізниця» запустила залізничний експрес до аеропорту Бориспіль 30 листопада з вартістю квитка в 80 грн та 30 рейсів на добу в кожному напрямку.

Пізніше, на наступний день після запуску, експрес зламався, через що простояв за 5 км до аеропорту понад годину. Однак, як зазначили в «Укрзалізниці», попри цей інцидент майже всі пасажири встигли на літаки. Лише одному пасажиру держперевізник компенсував витрати на перереєстрацію авіаквитка на наступний рейс.

«Укрзалізниця» прогнозує перевозити по маршруту Київ – Міжнародний аеропорт Бориспіль близько 3,8 млн пасажирів вже у 2019 році і веде переговори про електрифікацію ділянки шляху з Києва до міжнародного аеропорту Бориспіль.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті