Антонов розглядає можливість купівлі АЗС WOG

Антонов розглядає можливість купівлі АЗС WOG

У концерні вважають, що сьогодні вартість WOG дуже низька

Антонов розглядає можливість купівлі АЗС WOG
Фото: facebook/okkoua

Власник концерну «Галнафтогаз» (мережа заправок ОККО) розглядає можливість купівлі автозаправних комплексів (АЗС) WOG, якщо вони будуть виставлені на продаж на офіційному ринку, передає Економічна правда.

Про це заявив власник мережі ОККО Віталій Антонов в інтерв’ю виданню.

«Якщо їх (WOG. – Mind) заправки будуть з'являтися на офіційному ринку, ми будемо купувати заправки WOG, не питання», – зазначив він.

У свою чергу він додав, що зацікавленості у купівлі всієї групи немає.

«За нашими розрахунками WOG на сьогодні не те що нічого не коштує, а коштує «мінус», – пояснив він.

Так, за інформацією видання частина заправок WOG незабаром буде виставлена на продаж Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Як зазначається, ціна заправок зараз на дні: WOG будував їх по $2,5 млн, а зараз ринкова ціна заправки $0,5 млн.

Також Антонов, у «Галнафтогаз» на сьогодні приблизно 400 АЗС по Україні. Також він додав щодо планів розширення мережі АЗС, зокрема до 2020 року, – «Якщо будуть гідні об'єкти на ринку, ми будемо, напевно, їх купувати. Але будемо дивитися потенціал цього об'єкта».

«По-перше, це стагнуючий ринок в будь-якому випадку, тому що йде ера електромашин. Тобто, філософія цього бізнесу буде абсолютно інша і ми до неї готуємося, працюємо над цим і працюємо успішно. У всякому разі наш непаливними сегмент на сьогоднішній день вже більше 20%. І це нас дуже тішить», – наголосив Антонов.

Раніше повідомлялося, що співробітники СБУ проводили обшуки в двох офісах «Галнафтогазу» з виїмкою документів і техніки. Концерн підозрювали у фінансуванні тероризму. Проте, у жовтні цього року кримінальне провадження було закрито  «у зв’язку з відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення».

У свою чергу, бенефіціар ОККО заявив, що причина обшуку офісів компанії – її маркетинг і, що концерн не співпрацює з терористичними організаціями.

Партнером Антонова в Концерні «Галнафтогаз» виступає Європейський банк реконструкції та розвитку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті