JPMorgan підвищив до 40% імовірність того, що Brexit буде скасовано

JPMorgan підвищив до 40% імовірність того, що Brexit буде скасовано

Європейський суд вважає, що Лондон може скасувати цей процес в односторонньому порядку

JPMorgan підвищив до 40% імовірність того, що Brexit буде скасовано
фото pixabay.com

Імовірність того, що Великобританія скасує процес виходу з Євросоюзу, зросла з 20% до 40%, вважають економісти JPMorgan. Про це пише Reuters.

Впевненість експертів зросла після того, як напередодні Європейський суд озвучив думку про те, що Лондон може скасувати Brexit в односторонньому порядку.

«Схоже, що у Сполученого королівства тепер є шанс в односторонньому порядку скасувати Brexit і взяти паузу для того, щоб вирішити, що буде далі», – зазначив співробітник JPMorgan Малколм Барр.

Він зауважив, що Британія отримає час, для того щоб провести другий референдум на умовах, повністю контрольованих Сполученим королівством.

Експерт підвищив вірогідність «жорсткого» сценарію Brexit з 10% до 20% і знизив ймовірність «м'якого» сценарію з 60% до 50%.

Нагадаємо, напередодні радник Європейського суду заявив, що Великобританія може в одноосібному порядку відкликати рішення про вихід з ЄС, без згоди решти країн блоку.

Між тим лідери 27 країн-членів Євросоюзу підтримали укладену Терезою Мей угоду про Brexit.

Однак деякі британські депутати заявили, що підтримають угоду про Brexit тільки тоді, коли Мей назве дату своєї відставки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло