VEON оголосив про призначення президента «Київстар»

VEON оголосив про призначення президента «Київстар»

Ним став Олександр Комаров, який з липня 2018 року був виконуючим обов’язки Президента мобільного оператора

VEON оголосив про призначення президента «Київстар»
Фото: Facebook/alexander.komarov

Міжнародна група VEON (раніше – VimpelCom Ltd.) оголосила про призначення Олександра Комарова на посаду президента мобільного оператора «Київстар», повідомляє прес-служба мобільного оператора.

Як зазначається, у липні цього року Комарова було призначено виконуючим обов’язки Президента Київстар тимчасово, додатково до його основних обов’язків як СЕО Beeline Казахстан.

«Олександр приєднався до VEON 5 років тому, а з  2015 року – він СЕО Beeline Казахстан. За час своєї роботи Комарову вдалось досягти стабільного росту доходів компанії та запустити нові цифрові сервіси», – йдеться у повідомленні.

Урсула Бернс, Голова Наглядової Ради  VEON: «До свого призначення Олександр отримав величезний управлінський досвід. В Україні Київстар – національна історія успіху, і я переконана, що під керівництвом Олександра компанія залишатиметься провідним постачальником мобільного зв’язку та інтернет-послуг».

До приходу в VEON Олександр був генеральним директором GroupM, однієї з найбільших маркетингових компаній в Україні, та посідав керівні посади у маркетингу та комерційній функції міжнародних та українських компаній. Олександр отримав ступінь MBA у Школі Економіки (Стокгольм), а також закінчив Київський Політехнічний Інститут.

«Україна – це те місце, де я народився та почав свою кар’єру, тому я надзвичайно пишаюсь можливістю повернутись в Київстар у якості  Президента на постійній основі», – повідомив Олександр Комаров.  «Я переконаний, що Київстар буде не лише утримувати позицію лідера, але й встановлювати нові, високі стандарти інновацій та обслуговування клієнтів у майбутньому».

Нагадаємо: CEO «Beeline Казахстан» Комаров тимчасово замінив Петра Чернишова на посту голови «Київстар». Так, Чернишов офіційно завершив діяльність на посту глави регіону Євразії та президента мобільного оператора в липні 2018 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло