Захворіло у світі
11,465,636
Померло у світі
534,588
Вилікувалось у світі
6,189,108
Захворіло в Україні
49,043
Померло в Україні
1,262
Вилікувалось в Україні
21,703
Протести у Франції продовжуюся, «жовті жилети» закликають на штурм Бастилії (ВІДЕО)

Протести у Франції продовжуюся, «жовті жилети» закликають на штурм Бастилії (ВІДЕО)

Понад 350 осіб затримано поліцією, але протестувальники все прибувають

Протести у Франції продовжуюся, «жовті жилети» закликають на штурм Бастилії (ВІДЕО)
Twitter

Незважаючи на поступки французької влади і відмову підвищувати ціни на пальне, протести «жовтих жилетів» у столиці Франції продовжуються. На вулиці Парижу вийшли кілька тисяч агресивно налаштованих осіб, їх кількість зростає.

Протестувальники  закликають йти маршем на Єлисейський палац. Влада побоюється заворушень і нападів на урядові будівлі, а також все конкретніше постає питання про російське втручання.

Протести у Франції продовжуюся, «жовті жилети» закликають на штурм Бастилії

До охорони правопорядку в Парижі залучено 89 тисяч правоохоронців. З ранку суботи вони активно затримують протестувальників.

Відомо, що 354 людини за сьогодні були доставлені у відділки поліції, 127 людей помістили під варту.

Сутички з поліцією:

Крім того, у місто стягнули бронемашини. Броньовики французької жандармерії зайняли позиції біля фронтону Національних зборів Франції (нижньої палати парламенту). За попередньою інформацією, планують застосувати 14 жандармських бронемашин, забарвлених в синій колір. В суботу вони з’явилися на площі Бастилії та в середині Єлисейських полів.

Протести у Франції продовжуюся, «жовті жилети» закликають на штурм Бастилії (ВІДЕО)
Twitter

У Єлисейському палаці зараз говорять про «кілька тисяч осіб», які можуть навмисно приїхати в столицю, щоб «влаштовувати погроми і вбивати».

Поліція стріляє гумовими кулями:

Правоохоронці використовують шумові гранати і сльозогінний газ, щоб відтіснити протестувальників від центру міста, Єлисейських полів, а також посилено охороняють об'єкти, що становлять культурну та історичну цінність.

Затримання і побиття одного з протестувальників:

Попри те, що французька влада скасувала заплановане підвищення податку на паливо, що і було початковою причиною протестів, а також скасувала підвищення тарифів на електрику та газ, протестувальники однак продовжують висувати інші вимоги. Серед них – підвищення зарплат та зменшення податків, вимога відставки президента.

 Множаться заклики виходити на акції. Деякі виступають за розпуск Національних зборів, інші – за «марш на Єлисейський палац», треті – за нове «взяття Бастилії», пише Libération.

Влада розглядає варіант про можливе «іноземне втручання». «Ми вивчаємо, чи не стоїть Росія за деякими ситуаціями», – повідомило джерело Le Figaro в уряді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті