Захворіло у світі
6,573,286
Померло у світі
387,898
Вилікувалось у світі
2,837,955
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Стало відомо, хто розгорнув прапор «ДНР» на вулицях Парижа під час протестів

Стало відомо, хто розгорнув прапор «ДНР» на вулицях Парижа під час протестів

Участь працівників ГРУ у протестах може свідчити про сплановану спецоперацію, попереджає експерт

Стало відомо, хто розгорнув прапор «ДНР» на вулицях Парижа під час протестів
Twitter

Проросійські активісти, пов’язані з російським ГРУ, були помічені сьогодні на вулицях Парижа. Вони брали участь у масових протестах «жовтих жилетів» і сфотографувалися з прапором «ДНР» на тлі Тріумфальної арки.

Даних осіб ідентифіковано. Це Фабріс Сорлін і Ксав'є Моро, обоє вони активно пропагують політику Кремля і є в базі сайту «Миротворець», розповів на своїй сторінці в Facebook керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Сорлін – лідер ультраправої організації Dies Irae («Судний день»), член французької партії «Національний фронт» – тієї самої, яка висунула кандидатом в президенти Марін Ле Пен. Раніше Сорлін очолював організацію «Асоціація Франція – Європа – Росія», а зараз керує аналітичним центром Katehon, до складу наглядової ради якого входить, зокрема, відомий ідеолог «русского мира» Олександр Дугін, пише Тимчук, зазначаючи, що структура, якою керує Сорлін, знаходиться під патронатом і фінансуванням російського ГРУ.

Моро раніше відзначився тим, що брав участь в так званих «виборах» на окупованій території Донбасу в ролі «міжнародного спостерігача», хоча живе і працює в Москві. Також є автором книги «Україна. Чому Франція себе обманює».

Щоб мені не розповідали про «фотошоп». Фабріс Сорлін та Ксав'є Моро. Члени партії Марін Ле Пен «Національний фронт»....

Опубліковано Назаром Приходьком Субота, 8 грудня 2018 р.

Мета ГРУ – дезорганізувати Європу і посіяти в ній хаос, вважає експерт. З цією метою Росії вигідно розпалювати протестні настрої у Франції і загострити ситуацію настільки, щоб зʼявилися жертви.

«Поява сакральних жертв під час протестів (які, наприклад, будуть застрелені в спину з натовпу), тільки ще більш радикалізувало б протести», – пише він.

В продолжение предыдущего поста о том, что Европе следует обратить внимание на средства массовой дезинформации РФ,...

Опубліковано Dmitry Tymchuk Субота, 8 грудня 2018 р.

Нагадаємо, сьогодні у Парижі відновилися протести «жовтих жилетів», які закликають до штурму Бастилії і відставки Макрона, незважаючи на те, що уряд задовольнив початкову вимогу протестувальників і відмовився від підвищення цін на пальне. В ході сутичок з поліцією понад 350 осіб затримано.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті