Протестувальники розкритикували обіцянки Макрона, назвавши їх «показухою» для ЗМІ

Протестувальники розкритикували обіцянки Макрона, назвавши їх «показухою» для ЗМІ

Повідомляється, що акції протесту частково відновились у деяких регіонах країни одразу після виступу президента

Протестувальники розкритикували обіцянки Макрона, назвавши їх «показухою» для ЗМІ
Еммануель Макрон
фото Shutterstock

Групи протестуючих «жовтих жилетів» по усій Франції розкритикували ті «крихти», які їм запропонував президент Еммануель Макрон у своїй промові, що мала на меті вгамувати масові протести, які тривають в країні з 17 листопада. Про це повідомляє Gulf-Times.

«Дурня», «блеф» та «крапля в морі» – такою була реакція протестувальників на обіцянки Макрона, який заявив про збільшення мінімальної зарплатні та інші фінансові заходи.

Зокрема, «жовтні жилети» у місті Ле-Булу, що на півдні Франції, заявили, що президент влаштовує «показуху для ЗМІ, яка не вирішить суть проблеми».

«Ми повертаємось до бою», – заявила група протестувальників.

За словами фотографа AFP, вже за годину після виступу президента трасу А9 (Франція – Барселона) було заблоковано. Акції також відновились на північному заході в районі Ла-Мана.

«Можливо, якби Макрон зробив цю заяву три тижні тому, це б заспокоїло рух, але зараз вже занадто пізно, – сказав 34-річний «жовтий жилет» Гаєнтан. – Для нас ця промова нічого не значить».

В іншому регіоні Франції протестувальники, після обіцянок Макрона, заявили, що «люди просять його піти у відставку, а він замість цього клеїть пластир на опік третього ступеня».

Однак зазначається, що частина протестувальників усе ж схвально прийняла рішення Макрона.

Нагадаємо: напередодні президент Франції Еммануель Макрон оголосив «надзвичайний економічний і соціальний стан» у країні на тлі протестів «жовтих жилетів».

Протестні акції «жовтих жилетів» почалися ще 17 листопада через підвищення цін на пальне, але коли уряд скасував підвищення цін, протестувальники висунули нові вимоги – аж до відставки президента Макрона, і вже кілька тижнів вчиняють у центрі Парижа акти агресії та вандалізму.

Дізнатись більше про те, чому попри згоду президента Макрона виконати початкові вимоги демонстрантів і не вводити «екологічні» податки на пальне, безчинства не припинилися та яке відношення до протестів має Росія, можна із матеріалу Mind «Франція проти Макрона. Хто, навіщо і наскільки успішно розпалює протести «.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло