Українські компанії – серед кращих 500 світових компаній у сфері IT

Українські компанії – серед кращих 500 світових компаній у сфері IT

Цього року в рейтингу – N-iX та Nix Solutions, а також компанії, у яких є великі українські представництва

Українські компанії – серед кращих 500 світових компаній у сфері IT
Фото: Shutterstock

Українські компанії потрапили до числа кращих 500 світових компаній у сфері IT Software 500. Про це повідомляє AIN.

Так, цього року в рейтингу – N-iX та Nix Solutions, а також компанії, в яких є великі українські представництва: EPAM, Luxoft, Wix, Limelight, Materialise, Intetics, First Line Software, Core Value Services, CS Odessa, TEAM International Services.

N-iX знаходиться на 406-му місці, Nix Solutions – на 418-му, EPAM – на 96-му, Luxoft – на 135-му, Wix – на 168-му, Materialise – на 353-му, Intetics – на 429 -м, First Line Software – на 430-му, Core Value Services – на 440-му, CS Odessa – на 447-му, TEAM International Services – на 443-му. 

Загалом до першої десятки рейтингу входять IBM, Microsoft, Accenture, Oracle, SAP, Apple, Hewlett-Packard, Ericsson, Dell, Tata Consultancy.

Software 500 – це щорічний рейтинг, який вже 35 років складає журнал Software Magazine – одне з найавторитетніших видань у сфері IT. Сюди входять найбільші світові виробники програмного забезпечення і постачальникі послуг.

Компанії оцінюють на підставі інформації про доходи за рік, як від продажу ліцензій, так і від послуг.

Раніше повідомлялось, що 14% українських IT-фахівців працюють у Харкові. За цим показником місто поступається лише столиці.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло