Apple інвестує $1 млрд в будівництво нового кампусу в Техасі

Apple інвестує $1 млрд в будівництво нового кампусу в Техасі

Нове приміщення, площею у 54 га, буде розраховано на 15 000 працівників

Apple інвестує $1 млрд в будівництво нового кампусу в Техасі
фото Shuttterstock

Технологічний гігант Apple інвестує $1 млрд в будівництво нового кампусу в Остіні (Техас, США). Про це повідомляє CNBC із посиланням на заяву компанії.

 Кампус розташовуватиметься в Північному Остіні і займатиме площу майже 54 га. Початково чисельність персоналу становитиме 5 000 людей, але загалом він буде розрахований на 15 000 працівників.

Зазначається, що нове приміщення Apple буде розташоване поблизу інших об’єктів компанії в Остіні і в ньому розміщуватиметься цілий ряд робочих місць в галузі програмування, дослідження  та розробок, фінансів, продажів та підтримки клієнтів.

В Apple заявили, що це її розширення зробить компанію найбільшим приватним підприємцем в Остіні.

«Apple пишається тим, що вносить нові інвестиції, робочі місця та можливості в міста по всій території США та значно поглиблює наше партнерство протягом чверті століття з містом та населенням Остіна», – заявив генеральний директор технологічного гіганта Тім Кук.

Крім того, компанія повідомила про свої плани вкласти 10 млрд в будівництво та розширення центрів обробки даних в США протягом наступних 5 років. Загалом компанія планує додати близько 20 000 робочих місць у різних містах США.

Нагадаємо: у серпні стало відомо, що компанія Apple, маючи намір заховатися від високих податків на свій новий кампус Apple Park, оцінила його всього в $200 доларів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло