На ремонт мосту Патона в Києві виділять 20 млн грн з держбюджету

На ремонт мосту Патона в Києві виділять 20 млн грн з держбюджету

Кошти підлягають поверненню в бюджет у разі нецільового або несвоєчасного використання

На ремонт мосту Патона в Києві виділять 20 млн грн з держбюджету
Фото: facebook/kievavtodor

З державного бюджету на 2019 рік виділять 20 млн грн на ремонт і реконструкцію моста Патона в Києві. Таку статтю витрат містить проект бюджету, який набере сили з 1 січня, повідомляє ЦТС.

Кошти будуть виділені як субвенція місцевим властям і підлягають поверненню у разі нецільового використання або використання не у визначені строки.

Нагадаємо: у серпні цього року в КМДА повідомляли, що стан київських мостів Патона і Метро, а також Шулявського шляхопроводу наближається до аварійного – про це у матеріалі на Mind.

Раніше Mind писав, що «Київавтодор» розпочав капремонт мосту Метро через Русанівську протоку.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло