mind
Три столичні мости у передаварійному стані

Три столичні мости у передаварійному стані

Мости імені Патона, метро і Шулявський шляхопровід

Три столичні мости у передаварійному стані
Міст метро у Києві
Фото: УНІАН

Стан трьох мостів у Києві – мосту імені Патона, метро та Шулявський шляхопровід наближається до аварійного і потребує капітального ремонту, йдеться у повідомленні на сайті DW.

Про це повідомив станом на липень 2018 року департамент транспортної інфраструктури Київської міської держадміністрації (КМДА) у відповідь на запит видання.

«Наразі кожен із перелічених об'єктів експлуатується з обмеженням руху вантажного транспорту», – зазначає видання. Так, комунальне підприємство «Київавтошляхміст» вживає тимчасових заходів для запобігання аваріям на даних спорудах, повідомили у КМДА.

Крім того, як повідомили видання у корпорації «Київавтодор», протягом 2017-2018 років КП «Київавтошляхміст» виконало спеціальні обстеження 121 споруди. Першочергового ремонту, за його даними, потребують три шляхопроводи в місті Києві, серед яких міст Метро через Русанівську протоку. «Київавтодор» повідомляє, що капітальний ремонт 2 шляхопроводів завершиться до вересня поточного року.

Також розпочалися підготовчі проектно-кошторисні роботи для проведення капітального ремонту близько 20 мостових споруд у Києві. Серед них міст Метро через Дніпро, Повітрофлотський шляхопровід та два пішохідні мости.

Нагадаємо, у КМДА затвердили проект з трьома з’їздами, всупереч петиції від киян за трирівневу розв'язку.

Раніше у КМДА повідомляли, що міст метро у Києві «обмежено працездатний» і до моменту аварійності ще 6 років.

Про те, як можна підтримати мости у Києві, читайте у матеріалі Mind «Стояти втомилися: чому в Україні руйнуються мости»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті