Французька поліція готова вийти на власні протести через скорочення їхнього бюджету на 62 млн євро
Профспілки закликали правоохоронців реагувати лише на екстрені випадки та наполягають за зустрічі з президентом Макроном

Після п’яти тижнів масштабних, руйнівних протестів, іноді із застосуванням насилля, на вулицях Франції, увірвався терпець і в місцевих правоохоронців. Французькі поліцейські профспілки закликали владу забезпечити повноцінне фінансування правоохоронних органів, а також закликав поліцейських «сповільнити свою роботу» на знак протесту проти запланованого скорочення поліцейського бюджету. Про це повідомляє АР.
Дві поліцейські профспілки поскаржились на умови праці та обмежені ресурси і закликали уряд інвестувати у відновлення поліцейських сил країни. Одна із профспілок, UNSA, заявила, що її члени надаватимуть лише мінімальні послуги і попросила про зустріч із президентом Франції Еммануелем Макроном.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Раніше цього місяця правоохоронці вже звертались до влади із вимогою виплатити понаднормові співробітникам, яких було залучено до придушення протестів .
Профспілка Lagache заявила, що французькі законодавці цього тижня голосуватимуть за скорочення бюджету на 62 млн євро, що «вчергове призведе до погіршення умов праці», якщо його ухвалять. Тому профспілка закликала правоохоронців не покидали дільниць та виїжджати лише на екстрені виклики.
UNSA пригрозила повторити протести «жовтих жилетів» та заблокувати ключові автодороги, якщо до їхніх вимог не дослухаються.
Так звані протести «жовтих жилетів», які розпочалися ще 17 листопада, минулої суботи переросли в наймасштабніші за 50 років зіткнення в центрі Парижа.
Більше про причини французьких протестів – у матеріалі «Водії проти велосипедистів: на що перетворюється «бензиновий Майдан» у Франції».
Нагадаємо: президент Франції Еммануель Макрон оголосив «надзвичайний економічний і соціальний стан» у країні на тлі протестів «жовтих жилетів» та поголився піти на поступки.
Дізнатись більше про те, чому попри згоду президента Макрона виконати початкові вимоги демонстрантів і не вводити «екологічні» податки на пальне, безчинства не припинилися та яке відношення до протестів має Росія, можна із матеріалу Mind «Франція проти Макрона. Хто, навіщо і наскільки успішно розпалює протести «
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.