В Європі вперше почали тестувати біометричну безконтактну платіжну картку

В Європі вперше почали тестувати біометричну безконтактну платіжну картку

Клієнту треб піднести картку до терміналу і підтвердити платіж відбитком свого пальця

В Європі вперше почали тестувати біометричну безконтактну платіжну картку
фото www.gemalto.com

Італійська банківська група Intesa Sanpaolo, співпрацюючи з платіжною системою Mastercard та використовуючи обладнання технологічної компанії Gemalto розпочала пілотний проект, який має на меті протесувати першу в Європі безконтактну платіжну картку EMV. Про це йдеться на сайті Gemalto.

Споживачам всього лиш треба піднести свою карту до будь-кого POS-терміналу і підтвердити здійснення платежу за допомогою відбитку пальця. Крім того, як зазначається, карта працює без підзарядки, оскільки живиться від терміналу, що свідчить про те, що кількість транзакцій є необмеженою.

Ініціатива Intesa Sanpaoloє останнім кроком в амбітній стратегії банку щодо його стратегії цифрового перетворення. Аутентифікація за допомогою відбитку знімає обмеження на здійснення безконтактних платежів, коли треба було вводити ПІН-код або підписувати квитанцію. В результаті, це значно спрощує взаємодію покупця з продавцем у точках продажів та робить її більш швидкою та безпечною.

Нові карти, як повідомляються, працюють з існуючою інфраструктурою терміналів, тому продавці не мають необхідності замінювати обладнання або ПЗ. Для емітентів, в свою чергу, ця технологія дозволяє виявляти та уникати шахрайства, знижує експлуатаційні витрати та сприяє лояльності клієнтів.

Intesa Sanpaolo має 4400 відділень в Італії, охоплюючи практично 12 млн клієнтів. Пілотний проект працюватиме в Турині, Мілані та Римі та розрахований на 16 тижнів

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло