Apple зазнала жахливої поразки від Qualcomm у Німеччині

Apple зазнала жахливої поразки від Qualcomm у Німеччині

Компанія буде зобов'язана зняти ряд моделей iPhone з продажу

Apple зазнала жахливої поразки від Qualcomm у Німеччині
фото Qualcomm

Американський виробник мікрочіпів Qualcomm вчергове отримав перемогу над Apple в суді. Земельний суд Мюнхена, який розглядає патентну суперечку двох компаній у Німеччині, сьогодні, 20 грудня, ухвалив, що постачальник Apple Qorvo порушив патент Qualcomm на технологію економії енергії при включеному модемі, передає Коммерсант.

Виробник айфонів може подати скаргу на рішення суду до вищої інстанції, а Qualcomm для того, щоб рішення земельного суду вступило в силу, повинен внести депозит у розмірі 668 млн євро.

Після цього Apple буде зобов'язана зняти ряд моделей iPhone з продажу.

«Зрозуміло, ми розчаровані таким рішенням, – заявила компанія. – Всі моделі iPhone залишаться доступні покупцям через постачальників і реселерів у 4300 точок по всій Німеччині. На час розгляду апеляції iPhone 7 і iPhone 8 стануть недоступними в 15 магазинах Apple в Німеччині. iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR залишаться в продажу в усіх наших магазинах».

Нещодавно Qualcomm отримав у патентній суперечці з Apple ще одну блискучу перемогу. Китайський суд ухвалив, що Apple порушила два патенти Qualcomm на ПО, що стосуються зміни розміру фотографій і управління додатками на сенсорному екрані. У результаті цього будуть заборонені імпорт і реалізація старих моделей iPhone, а саме: iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X – зі старою версією iOS.

Відразу після цього рішення Apple заявила, що давно вже замінила ПЗ на цих гаджетах, а тому вони залишилися в продажу. Проте тепер Qualcomm має намір домагатися заборони на продаж і нових моделей iPhone в Китаї.

При цьому Apple придумала спосіб, як обійти заборону на продаж айфонів у Китаї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло