Стало відомо, коли Мюллер представить свій звіт про імовірну співпрацю Трампа з Росією

Стало відомо, коли Мюллер представить свій звіт про імовірну співпрацю Трампа з Росією

Розслідування триває вже півтора року, і від його результатів залежить, чи хитнеться крісло під Трампом

Стало відомо, коли Мюллер представить свій звіт про імовірну співпрацю Трампа з Росією
фото Getty Images / Global Images Ukraine

Спецпрокурор Роберт Мюллер планує представити свій звіт з розслідування «російської справи» вже в середині лютого, повідомляє NBC News, посилаючись на свої джерела.

Спеціальний радник Роберт Мюллер підходить до завершення свого історичного розслідування втручання Росії у вибори і, як очікується, представить конфіденційний звіт генерального прокурора вже в середині лютого, повідомили урядовці та інші особи, знайомі з ситуацією.

При цьому джерела на даний момент не можуть сказати, чи знайшов Мюллер відповідь на своє головне питання: чи домовлявся Трамп або хтось із його оточення з російськими спецслужбами про допомогу на виборах.

Ще одне питання має бути з’ясовано – чи перешкоджав Трамп правосуддю під час розслідування цієї справи.

Головна інтрига полягає в тому, чи звинуватить Мюллер Трампа у порушенні американського законодавства.

Звіт спецпрокурора буде передано голові Мін’юсту США, який вирішуватиме, чи потрібно документ передавати до Конгресу, чи публікувати його для громадськості.

Між тим Дональд Трамп уже заявив, що його група юристів група готує відповідь на доповідь Мюллера, хоча поки що незрозуміло, коли ця доповідь буде готова і який матиме зміст.

Розслідування, яке триває вже більше 18 місяців, дещо затягнулося. Спочатку передбачалося, що спецпрокурор Мюллер завершить свою роботу одразу після проміжних виборів, проте дату звіту знову було перенесено.

Більше про розслідування – в матеріалі Mind «Полювання на Трампа»: навіщо спецпрокурору США компроментувати президента».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло