Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Стартап Arrivo, що також займався Hyperloop, закрився через брак коштів

Стартап Arrivo, що також займався Hyperloop, закрився через брак коштів

Компанія мала меті використовувати в тунелях не вакуум, а технології магнітної левітації

Стартап Arrivo, що також займався Hyperloop, закрився через брак коштів
фото з twitter.com/ArrivoLoop

Стартап Arrivo, який займався розробкою футуристичного надшвидкісного транспорту, цього тижня припинив свою діяльність. Про це повідомляє The Verge.

Загалом усі 30 співробітників компанії були звільнені протягом останніх двох місяців, повідомляють інсайдери. Вони пояснюють це тим, що лос-анджелеський стартап закрився через брак фінансування.

Arrivo, яка працювала над втіленням у реальність концепції транспортної системи Hyperloop, була створена в 2018 році колишнім інженером компанії SpaceX Броганом БемБрогоаном, який також був співзасновником Hyperloop One.

Видання повідомляє, що ще у жовтні пішов один із співзасновників Arrivo Ендрю Лю, який прийшов у стартап з венчурного відділу компанії AECOM. Згодом за ним, пішов Джадон Сміт, «ветеран» SpaceX, який також працював на Lockheed Martin та ЦРУ.

Жоден із топ-менеджерів Arrivo ситуацію не прокоментував.

The Verge відзначає, що Arrivo відрізнялась від своїх конкурентів дещо іншою концепцією, компанія пропонувала замість пересування транспорту завдяки вакууму, використовувати технології магнітної левітації.

Компанія планувала збудувати випробувальний відрізок в Колорадо в 2018 році, хоча будівництво так і не розпочалось. За словами керівництва Arrivo, стартап планував витратити на нього та на дослідницький центр до $15 млн.

Нагадаємо: в липні 2018 року Китай оголосив про інвестиції в розмірі $1 млрд в нову компанію Arrivo, запущену колишнім інженером SpaceX.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті