Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
Співвласник мережі «АТБ» Буткевич має ліцензію на видобуток урану

Співвласник мережі «АТБ» Буткевич має ліцензію на видобуток урану

Ліцензію було видано на розробку 4 уранових родовищ у Миколаївській та Дніпроптеровській областях

Співвласник мережі «АТБ» Буткевич має ліцензію на видобуток урану
Фото: Shutterstock

Співвласнику українській торговельній мережі «АТБ» Геннадію Буткевичу належить 83,4% акцій ТОВ «Атомні енергетичні системи України»(«АЕСУ», Миколаївка Миколаївської обл.), свідчать дані Єдиного держреєстру юр- і фізичних осіб, передає Інтерфакс-Україна.

Так, наприкінці лютого 2017 року Державна служба геології та надр України видала ТОВ «АЕСУ» спеціальні дозволи на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку чотирьох родовищ уранових руд в країні. Йдеться про Сафонівську, Михайлівську (обидві – Миколаївська обл.), Сурську і Новогуровську площі (обидві – Дніпропетровська обл.).

Як зазначається, всі ліцензії видані терміном на 5 років на підставі рішень судів без проведення аукціонів. Наступні суди «АЕСУ» також виграло. Глава Держгеонадр наказом №415 від 5 листопада 2018 року затвердив видачу компанії ліцензій.

Ще по 8,3% «АЕСУ» володіють Олександр Настенко і Віталій Якименко, які також є міноритарними акціонерами ТОВ «Пержанська рудна компанія» (Олевськ Житомирської обл.) І ТОВ «Титан-апатитова група» (Київ).

У сфері ПЕК Буткевіч також вказується як кінцевий бенефіціар ТОВ «Схід Енергоресурс», що володіє ліцензією на нафтогазову Новософіївську площу (Харківська обл.) І ТОВ «Центральна нафтогазотранспортна компанія» (Полтава).

Роздрібна мережа компанії «АТБ-маркет» заснована в 1993 році. Станом на липень 2018 року мережа налічувала 958 магазинів в 22 областях, 246 населених пунктах України.

Нагадаємо: у свою чергу група «Нафтогаз» має намір взяти участь у конкурсах на видобуток вуглеводнів і готова до конкуренції на чесних і прозорих принципах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті