Омелян: Одеса вже влітку зможе прийняти двох міжнародних лоукостерів

Омелян: Одеса вже влітку зможе прийняти двох міжнародних лоукостерів

Мінінфраструктури обіцяє виконати всі необхідні ремонтні роботи для прийому міжнародних авіаперевізників

Омелян: Одеса вже влітку зможе прийняти двох міжнародних лоукостерів
Фото: Shutterstock

Міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував запуск двох лоукостерів – Wizz Air та ірландської Ryanair з Одеси вже влітку цього року, передає «Дзеркало тижня».

«Я думаю, що ми зможемо вітати лоукост-авіакомпанії Ryanair та Wizz Air в Одесі вже влітку цього року», – сказав міністр в ефірі «Радіо Свобода».

Водночас Омелян підкреслив, що для заходу цих авіакомпаній до Одеси необхідно завершити ремонтні роботи в аеропорту.

Так, новий міжнародний термінал аеропорту «Одеса» зможе обслуговувати 1000 пасажирів на годину або близько 3 млн пасажирів на рік. Його площа складе більше 30 000 кв. м, що відповідає 5 футбольним полям. Тут буде 4 телескопічних трапа та 1300 паркувальних місць. У планах аеропорту – співпраця з 23 авіакомпаніями, які будуть виконувати прямі рейси з Одеси за 30 напрямками.

Міжнародний аеропорт «Одеса» входить до трійки найбільших аеропортів України. Його пасажиропотік перевищує 1 млн пасажирів на рік. Аеропорт здатний приймати повітряні судна коду 4D і нижче, а також вертольоти всіх типів.

Нагадаємо: наприкінці вересня 2018 року Міжнародний аеропорт «Одеса» (ODS) представив новий бренд, розробкою візуального стилю та неймінгу якого займалась креативна компанія Fedoriv.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті