Samsung прогнозує різке зменшення прибутків за IV квартал

Samsung прогнозує різке зменшення прибутків за IV квартал

Операційний прибуток компанії, за прогнозами, впав на майже 30%

Samsung прогнозує різке зменшення прибутків за IV квартал
фото Shutterstock

Компанія Samsung повідомила, що за попередніми даними, останній квартал 2018 року стане набагато менш прибутковим, ніж очікувалось. Прибутки, швидше за все, знизяться на 29%, що стане першим квартальним зниженням прибутків за останні два роки. Про це повідомляє TechCrunch.

У компанії пояснюють такий показник спадом попиту на чипи пам’яті, які раніше, навпаки, допомагали збільшувати прибутки, навіть коли падав попит на смартфони.

Samsung очікує, що консолідований операційний прибуток складе 10,8 трлн вон ($9,76 млрд), що на 29% менше, ніж 15,15 трлн вон за аналогічний період минулого року. Аналітики прогнозували, що прибуток компанії за IV квартал складе 13,2 трлн вон.

Очікується, що обсяг консолідованих продажів складе близько 59 трлн вон ($52,4 млрд), що на 10,6% менше, ніж 65,98 трлн вон ($52,9 млрд) у 2017 році. Аналітики очікували, що обсяги продажів складуть 62,8 трлн вон.

Нагадаємо: минулого тижня Apple знизила прогноз на І квартал 2019 року. Генеральний директор компанії Тім Кук повідомив, що замість раніше очікуваних $89–93 млрд прибутків тепер очікується лише $84 млрд.

Як повідомлялось, днями стало відомо, що південнокорейська Samsung прийняла рішення про закриття свого заводу в місті Тяньцзин (Китай), на якому працювало 2600 співробітників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті