IBM отримала рекордну кількість патентів за 2018 рік

IBM отримала рекордну кількість патентів за 2018 рік

Винахідники компанії зареєстрували понад 9 100 патентів в галузі ШІ, хмарних та квантових обчислень і блокчейну за минулий рік

IBM отримала рекордну кількість патентів за 2018 рік
фото з twitter.com/IBMNews

В 2018 році винахідники IBM отримали рекордні 9 100 патентів, що ознаменувало лідерство компанії за обсягом патентів 26-й рік поспіль. IBM стала лідером в галузі за кількістю патентних грантів, пов’язаних зі штучним інтелектом, хмарними обчисленнями, безпекою та квантовими обчисленнями. Про це повідомляє PR Newswire.

«IBM прагне бути лідером в технологіях, які змінюють світ, і вирішувати проблеми, про які багато хто навіть не задумувався, – сказав Джинні Рометті, президент та виконавчий директор IBM. – Наші клієнти та їхні клієнти є бенефіціарами цих інновацій, особливо нашого лідерства в галузі ШІ, хмарних обчислень, блокчейну та безпеки для бізнесу».

Загалом, майже половина патентів 2018 року відноситься до новаторських досягнень в галузі ШІ, хмарних та квантових обчислень.

1600 патентів в галузі ШІ, видані винахідникам IBM в 2018 році, включають нові способи захисту користувачів, їхніх персональних даних та навіть водних шляхів із застосуванням цієї технології.

Також за минулий рік компанія отримала понад 2000 патентів в галузі хмарних обчислень.

Винахідники IBM також продовжують здійснювати прорив в розвитку блокчейну та темпах його впровадження. Зокрема, компанія отримала патент на метод шифрування даних, що зберігаються в блокчейні. Члени мережі блокчейнів можуть поміщати в блокчейн дані, якими б вони хотіли поділитись з іншими членами мережі. Однак замість того, щоб зберігати дані відкрито, учасники можуть зашифрувати свої дані всередині ланцюга блоків, і лише ті, кому нададуть ключ дешифрування, зможуть отримати доступ до даних.

Дослідники IBM також запатентували значну кількість винаходів в галузі квантових обчислень, в тому числі і новий спосіб мінітюаризації компонентів для підвищення продуктивності квантових комп’ютерів.

Зазначається, що патенти були видані понад 8 500 винахідникам IBM в 47 штатах США та 48 країнах світу .

Нагадаємо: у жовтні 2018 року IBM  вирішила відійти від застосування стандартних методів захисту та створила новий, із використанням технології штучного інтелекту. Компанія запустила IBM Security Connect, першу хмарну платформу безпеки, засновану на відкритих технологіях під керівництвом ШІ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті