Пиво вдома: LG представила домашню машину для пивоваріння HomeBrew (ВІДЕО)

Пиво вдома: LG представила домашню машину для пивоваріння HomeBrew (ВІДЕО)

Наразі дата виходу машини на ринок і її ціна не розголошуються

Пиво вдома: LG представила домашню машину для пивоваріння HomeBrew (ВІДЕО)
Фото: pixabay.com

На виставці CES 2019 компанія LG Electronics вперше представила домашню машину для «ремісничого» пивоваріння на капсульній основі – HomeBrew. Про це повідомляє 3dnews.

Так, пристрій використовуватиме одноразові капсули, що оптимізовані алгоритмом ферментації та механізмом самоочищення.

HomeBrew дозволяє отримувати п'ять різних сортів пива: хмільне американське IPA, золотистий американський світлий ель (APA), повноцінний англійський стаут, пікантний бельгійський вітбір і сухий чеський пілзнер. LG заявляє, що для виробництва п'яти літрів напою буде потрібно близько двох тижнів, хоча це залежатиме від типу пива. Обіцяні відмінні результати і багатий аромат.

Перед початком пивоваріння користувачеві потрібно буде залити воду і вкласти три невеликі капсули: з пивними дріжджами, з ефірною олією з хмелю і з ароматизаторами. Далі досить вибрати сорт і натиснути одну кнопку – LG HomeBrew повністю автоматизує процедуру, починаючи від ферментації, карбонізації і витримки до обслуговування і очищення. Після приготування машина автоматично дезінфікується виключно гарячою водою, що гарантує гігієнічну чистоту до наступної партії.

На презентації LG повідомила, що постачанням перших капсул для її машини займеться компанія Muntons, яка вже майже 100 років виробляє солод, солодові екстракти, борошно і іншу сировину для пивоварної промисловості та пекарень.

Наразі дата виходу машини на ринок і її ціна не розголошуються.

8–11 січня в Лас-Вегасі проходить найбільша виставка споживчої електроніки CES 2019. Більше про виставку та про те, які продукти презентують українські компанії, читайте в матеріалі Mind: «Наші у Вегасі: які козирі готують українські стартапи для CES 2019 «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті