Вдруге за два місяці Apple скорочує обсяги виробництва нових моделей iPhone

Вдруге за два місяці Apple скорочує обсяги виробництва нових моделей iPhone

Технологічний гігант попросив постачальників виготовити на 10% менше iPhone XS, XS Max та XR

Вдруге за два місяці Apple скорочує обсяги виробництва нових моделей iPhone
фото www.apple.com

Американський технологічний гігант вирішив скоротити на 10% плани з обсягів виробництва нових моделей IPhone, які були презентовані в жовтні 2018 року, на наступні три місяці. Про це інформує Nikkei Asian Review.

Як повідомляють джерела видання, наприкінці минулого місяця компанія попросила своїх постачальників виготовити менше нових iPhone, ніж це було заплановано на січень – березень. Це вдруге за два місяці компанія скорочує заплановані обсяги виробництва для флагманських пристроїв.

Запит до постачальників було зроблено ще до того, як генеральний директор Apple Тім Кук у листі звернувся до своїх інвесторів із попередженням щодо переглянутих прогнозів прибутків компанії на І квартал 2019 року. Він зазначив, що замість раніше прогнозованих $89–93 млрд компанія очікує заробити $84 млрд.

Видання повідомляє, що показники перегляду виробництва відрізнятимуться залежно від постачальника.

Одне з джерел зазначило, що загалом обсяги виробництва iPhone можуть скоротитись до 40–43 млн одиниць (раніше очікувалась кількість у 47–48 млн). Це зниження в річному обрахуванні представлятиме скорочення на 20% порівняно з 52,21 млн одиниць, випущених у січні – березні минулого року.

Нагадаємо: у зв’язку із низьким попитом на iPhone в Китаї обвалились доходи постачальників комплектуючих Apple. Зокрема, доходи компанії – постачальника камер Largan Precision впали на 33,9% проти аналогічного періоду минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті