CES 2019: американський Impossible Foods представив котлети зі штучного м’яса (ВІДЕО)

CES 2019: американський Impossible Foods представив котлети зі штучного м’яса (ВІДЕО)

В одній порції нового продукту міститься 240 калорій і приблизно стільки ж білка та заліза, як і в натуральному аналогу

CES 2019: американський Impossible Foods представив котлети зі штучного м’яса (ВІДЕО)
Фото: ITC_ua

Американський стартап Impossible Foods представив на виставці CES 2019 у Лас-Вегасі Impossible Burger 2.0 – поліпшену версію котлети з рослинних інгредієнтів, що імітують смак яловичини, повідомляє ITC.ua.

Так, в основі нової модифікації, як і в оригінальному продукті, – соєвий леггемоглобін під назвою «гем» – особливе з'єднання, що додає м'ясу характерний червонуватий відтінок і легкий присмак заліза. Гем міститься і в натуральних м'ясних продуктах, але Impossible Foods використовує рослинний аналог.

До складу ерзац-яловичини донедавна також входили кокосова олія, картопляний і пшеничний білок. Однак в оновленій версії останній інгредієнт замінили соєвим протеїном. Як пояснює Popular Science, оригінальна рецептура залишала мало простору для експериментів. Impossible Foods могла робити тільки котлети для бургерів, а спроби створити м'ясні продукти іншої форми закінчувалися провалом.

Завдяки гему котлета так само виділяє сік і змінює колір у процесі смаження. В одній порції нового продукту міститься 240 калорій і приблизно стільки ж білка і заліза, як і в натуральному аналогу. Жирів при цьому менше, ніж в яловичині, – 14 грам проти 23, а холестерин виключений повністю. У Impossible Foods стверджують, що за рівнем амінокислот ерзац-бургер нічим не поступається яловичій котлеті. Водночас нова формула містить менше насичених жирів і на 30% менше натрію, ніж попередня версія.

Бургери з котлетами зі штучного м'яса від Impossible Foods вже продаються в 5000 кафе і ресторанів по всій Америці. Однак до кінця року компанія планує захопити новий ринок і почати продажі напівфабрикатів власного виробництва в продуктових магазинах.

Щодо ціни штучного м'яса версії 2.0, то вона, як запевняють в Impossible Foods, буде порівнянна з вартістю м'яса, вирощеного в екологічно чистих фермерських умовах (і, відповідно, перевищує номінальну вартість товару фабричного виробництва). Також у компанії стверджують, що вже працюють над третьою версією продукту, яка обіцяє бути ще дешевше.

Нагадаємо: раніше на виставці CES 2019 презентували розумний бюстгальтер з підтримкою Bluetooth, який допомагатиме жінкам визначити фактичний розмір грудей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті