Захворіло у світі
5,471,768
Померло у світі
344,911
Вилікувалось у світі
2,223,523
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Працівники трьох великих аеропортів у Німеччині почали страйк

Працівники трьох великих аеропортів у Німеччині почали страйк

Через протест працівників служб безпеки аеропортів Дюссельдорфа, Кельна та Штутгарта скасовано сотні рейсів, їхня акція може зачепити до 110 тисяч пасажирів

Працівники трьох великих аеропортів у Німеччині почали страйк
термінал аеропорту у Кельні
фото twitter.com/AirportCGN

В аеропортах Дюссельдорфа, Кельна та Штутгарта у ніч на четвер, 10 січня, розпочався страйк співробітників, що відповідають за безпековий контроль пасажирів та вантажів. Про це повідомляє DW із посиланням на німецьку профспілку Ver.di.

Зазначається, що акція триватиме весь день та може зачепити до 110 тисяч пасажирів.

Зазвичай ці три аеропорти по четвергах обслуговують близько 1040 рейсів. Внаслідок страйку в аеропорту Дюссельдорфа скасовані 350 рейсів, в Штутгарті – 125, а в Кельні – 130.

Новий страйк було викликано тим, що після призупинення роботи в двох берлінських аеропортах, під час якого працівники вимагали підвищення заробітної платні, Федеральна асоціація компаній з авіаційної безпеки не надала жодних покращених пропозицій профспілці. Тому не виключено проведення подальших страйків.

Нагадаємо: напередодні профспілка Ver.di попередила про проведення страйку та нагадала свої вимоги, а саме: підвищення оплати праці близько 23 000 співробітникам служб безпеки аеропортів до 20 євро на годину.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті