Очолювана США коаліція заявила про початок виведення військ із Сирії

Очолювана США коаліція заявила про початок виведення військ із Сирії

Також стартувало виведення американської наземної техніки

Очолювана США коаліція заявила про початок виведення військ із Сирії
Фото: DR

Очолювана США коаліція проти «Ісламської держави» розпочала процес виходу з Сирії. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву полковника Шона Раяна.

Коаліція «почала процес цілеспрямованого  виходу із Сирії. Через занепокоєння щодо оперативної безпеки ми не будемо обговорювати конкретні терміни, місця або переміщення військ», сказав він.

Росія, яка розмістила свої сили в Сирії на підтримку Дамаску, заявила, що у неї складається враження, що США хочуть залишитись, незважаючи на оголошення про виведення військ.

Як повідомляє CNN, протягом останніх днів розпочався процес виведення американської військової техніки, що свідчить про старт виведення і військовослужбовців.

З міркувань безпеки, що саме було виведено та яким саме чином, повітряним чи наземним, влада США також не повідомляє. Крім того, чиновники не уточнювали з якої частини країни розпочалось виведення американських сил.

Нагадаємо: напередодні війська РФ увійшли до північних районів Сирії, які до цього перебували під контролем Сирійських демократичних сил, що підтримувались США. 

Раніше стало відомо про раптове рішення президента Трампа вивести війська США із Сирії. Більше про це можна прочитати у матеріалі Mind «Несподіваний демарш: до чого призведе виведення військ США з Сирії».

Втім, пізніше влада США повідомила, що частина військ США може залишитись у південній частині Сирії протягом невизначеного періоду часу, навіть на тлі рішення президента США Дональда Трампа повністю вивести американські війська з країни найближчим часом. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті