«Укрзалізниця»: експрес до аеропорту Бориспіль вже перевіз 71 225 пасажирів

«Укрзалізниця»: експрес до аеропорту Бориспіль вже перевіз 71 225 пасажирів

Держперевізник запевняє, що новий потяг виконує графік на 96,6 %

«Укрзалізниця»: експрес до аеропорту Бориспіль вже перевіз 71 225 пасажирів
Фото: facebook/Kravtsov

Kyiv Boryspil Express здійснив понад 2 000 поїздок та вже перевіз 71 225 пасажирів. Наразі новий поїзд виконує графік на 96,6 %, що є високим показником порівняно з аналогічними світовими практиками, йдеться у повідомленні на сайті «Укрзалізниці».

«Бориспільський експрес працює стабільно та щоденно перевозить півтори-дві тисячі пасажирів. За такої затребуваності нового маршруту розраховуємо перевезти до мільйона пасажирів за рік. Впевнений, що з розвитком авіасполучення та поліпшенням добробуту громадян цей показник зростатиме», – повідомив голова правління АТ Євген Кравцов.

Залізничне сполучення між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль» «Укрзалізниця».відкрила 30 листопада 2018 року. Наразі експрес функціонує в режимі 24/7 та щодоби здійснює 27 рейсів. Із графіком курсування потягу можна ознайомитися на сайті «Укрзалізниці».

Квитки на експрес можна придбати в кіосках самообслуговування, які розміщені на конкорсі над 14-ою колією на вокзалі в Києві. Для придбання квитка за готівковий розрахунок організовані дві спеціальні каси на Центральному та Південному вокзалах. В аеропорту «Бориспіль» квитки можна придбати в касах та терміналах, що розташовані на вході до залізничної платформи. На станції Дарниця квитки можна придбати в касі № 2. Вартість квитка – 80 грн.

Раніше держперевізник обіцяв, що у 2019 році «Укрзалізниця» здійснить реконструкцію транспортно-пересадочного вузла Видубичі для облаштування на ній зупинки швидкісного потягу Kyiv Boryspil Express.

Як писав Mind, швидкісний експрес із Києва до аеропорту Бориспіль зламався наступного дня після його запуску.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло