Промінвестбанк відсудив у «АВК» фабрику у Дніпрі

Промінвестбанк відсудив у «АВК» фабрику у Дніпрі

Активи компанії буде виставлено на торги

Промінвестбанк відсудив у «АВК» фабрику у Дніпрі
Фото: Facebook АВК

Госпсуд Донецької області 13 грудня частково задовольнив позов Промінвестбанку до ПрАТ «Кондитерська фабрика «А.В.К.» (Дніпро) і звернув стягнення, зокрема на фабрику у Дніпрі, в рахунок погашення заборгованості ПрАТ «АВК» (Маріуполь) за договором про відкриття кредитної лінії у 2011 році у розмірі 1,37 млрд грн.

Про це повідомляє FinBalance.

Стягнення звернуто, зокрема на нерухомість, що є предметом іпотечного договору №20-2589/3-1 від 28 вересня 2011 року, – будівлі і споруди за адресою Дніпро, вул. Журналістів, 11, де розташована фабрика «А.В.К», загальною площею 29 200 кв. м шляхом продажу на торгах у межах процедури виконавчого провадження із визначенням початкової ціни 97,2 млн грн без ПДВ.

Крім того, мова йде про будівлі та споруди у Дніпрі, які також мають бути продані на торгах у межах процедури виконавчого провадження із визначенням початкової ціни 23,5 млн грн без ПДВ, а також – основні засоби, які також будуть продані в межах процедури виконавчого провадження із визначенням початкової ціни 42 млн грн та 9,4 млн грн (з урахуванням ПДВ).

На торги буде виставлено й транспортні засоби, які є предметом договору застави від 28 вересня 2011 року, у межах процедури виконавчого провадження із визначенням початкової ціни 987 500 грн без ПДВ.

За даними держреєстру, кінцевими бенефіціарами ПрАТ «Кондитерська фабрика «АВК» м. Дніпро» є Володимир Авраменко та Валерій Кравець.

Раніше, у серпні 2016 року акціонер «АВК» Авраменко (який контролював у т.ч. збанкрутілий банк «Траст» та є основним власником EasyPay) розповідав журналістам, що в питанні боргів групи, зокрема з Промінвестбанком знайдені «певні точки дотику» та «порозуміння».

Проте, у жовтні-2016 Авраменко констатував, що «кредиторами компанії є фінустанови країни-окупанта, переговори з ними вести складно». Тоді Авраменко уточнював, що частину боргу АВК він готовий покрити, проте яку саме частку заборгованості зможе банкам повернути, не уточнив. «Борг АВК перед кредиторами становить $160 млн. Але ніхто не буде віддавати $160 млн боргів – бізнес зруйнований», – казав бізнесмен.

Нагадаємо: влітку 2018 року «АВК» розпочала поставку солодощів у Малайзію, експорт яких склав 50 тонн.

Про те, які солодощі споживають українці, читайте у колонці генерального директора Pro-Consulting Олександра Соколова, спеціально для Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло